معاونت دانشجویی و فرهنگی
وام ويژه دكتري

تاريخ بخشنامه مربوط به زمان ابلاغ آن مي باشد. بنابراين، بدون درنظر گرفتن تاريخ، به محتواي بخشنامه و فرم هاي مربوطه توجه نماييد

قابل توجه دانشجويان مقطع دكتري

با سلام؛

آن دسته از دانشجويان مقطع دكتري كه درخواست وام ضروري ويژه (30000000 ريالي) صندوق رفاه را دارند، فعلا در انتظار اعلام صندوق براي ثبت اين وام باشند. به محض ابلاغ از طرف صندوق رفاه، در كانال و سايت اطلاع رساني خواهد شد. بنابراين، خواهشمند است تا قبل از اطلاع رساني مدارك مربوطه از قبيل فرم و فاكتور را نزد خود نگهداري نموده و پس از اطلاع رساني مدارك را به اداره رفاه دانشجويان تحويل دهيد.


قابل توجه دانشجويان مقطع دكتري ورودي 96

با سلام؛

براساس اعلام اخير صندوق رفاه دانشجويان، دانشجويان مقطع دكتري ورودي 96 مجاز به استفاده از وام ويژه دكتري صندوق رفاه دانشجويان نبوده و ميبايست از بانك توسعه تعاون وام خود را درخواست و دريافت نمايند. بنابراين، در صورتي كه تقاضا و فرم درخواست وام صندوق رفاه را اراءه نموده ايد، هرچه سريعتر نسبت به تغيير تقاضا به بانك توسعه تعاون اقدام نماييد. در اين خصوص، لازم است ضمن مراجعه به پورتال دانشجويي خود، وام ويژه دكتري بانك توسعه تعاون را انتخاب نموده و فرم 1 مخصوص بانك توسعه را نيز تكميل و به اداره رفاه دانشجويان تحويل دهيد.

فرم ها در سايت و در همين كانال موجود مي باشد

اطلاعيه

قابل توجه دانشجويان مقطع دكتري:
آن دانسته از دانشجويان مقطع دكتري كه شرايط لازم براي دريافت وام از صندوق رفاه دانشجويان را دارند ولي در شش ماهه اول سال جاري (بهار و تابستان) موفق به درخواست وام  ويژه دكتري (منظور ضروري ويژه نيست) نشده اند، در صورت تمايل به درخواست وام، مي توانند از 96/7/1 الي 96/7/10 با در دست داشتن فرم هاي تكميل شده 1 و 2  ويژه دكتري به اداره رفاه دانشجويان مراجعه نمايند. 

اطلاعيه
قابل توجه دانشجويان مقطع دكتري

دانشجويان مقطع دكتري روزانه غيرشاغل و غيربورسيه كه مايل به درخواست وام مي باشند، ضمن ثبت نام در سامانه دانشجويي صندوق رفاه دانشجويان، تا تاريخ بيستم هر ماه تقاضاي وام تحصيلي ويژه خود را با در دست داشتن فرم هاي 1 و 2 (كساني كه قبلاً از اين وام بهره مند شده اند، تنها ملزم به اراءه فرم 2 مي باشند) و دفترچه بيمه درماني خود، به اداره رفاه دانشجويان تحويل دهند. بديهي است زمان پرداخت وام به زمان ارائه درخواست دانشجو بستگي دارد، حداكثر سنوات مجاز براي دريافت وام ويژه دكتري تا پايان نيمسال 8 مي باشد، مگر اينكه دانشجو از مرخصي تحصيلي استفاده كرده باشد.

 

تاریخ به روز رسانی:
1396/07/22
تعداد بازدید:
103
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
معاونت دانشجويي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي ، نبش خيابان جلفا ، دانشگاه هنر اصفهان، معاونت دانشجويي دانشگاه هنر اصفهان
031-36251167
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal