معاونت دانشجویی و فرهنگی
نتايج مسابقات
 
 
 نتايج مسابقات فوتسال درون دانشگاهي برادران دانشجو- پائيز 96
 

مقام اول: تيم اديان - مسعود جان بزرگي، وحيد سليمي، اميررضا عباد، حمزه توسلي، فريبرز باراني، ميثم گردي، حميدرضا موسوي، احمد منوچهري، مهدي بيگدلي، حميدرضا رشيدي

مقام دوم: تيم مرمت- جواد مهري، حامد باقري، محمد محمدي، علي محبي، علي اكبر عابدي، روزبه سرائيان، اميد فدايي، كوروش دهقان، سپهر زنگي آبادي، رضا باقري

مقام سوم: تيم ارشدها- احمد ابراهيمي، رضا زماني، ايمان يكدانه، احمد رحيمي، محمد جواد حيدري، آرمين محمدزاده، عرفان دركه، مصطفي حسيني، علي اخروي، عقيل سليماني نژاد

مسوول برگزاري: آقاي هادي عارف زاده - كادر اجرايي: آقايان اصغر شاه قليان؛ عرفان بيرانوند؛ حاتم شيرنژادي؛ علي عابدي؛ محمد پورعباسي؛ هادي محرري؛ علي نقدي؛ مهرزاد رضايي؛ سليمان رمضاني؛ دامون درخشاني؛ حسين فرازمند؛ احسان رسولي ثمر؛ رضا باقري

داوران: آقايان نويد عسگري؛ مرتضي قاسمي؛ مسعود قضاوي - پزشكيار: آقاي محسن نظريان

پشتيباني:آقاي اكبر عباسپور  تداركات؛ آقايان رسول نريماني، كورش اصغرزاده، ذبيح الله حيدري

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
نتايج مسابقه كتابخواني ورزشي به مناسبت هفته تربيت بدني- پاييز1396
 

بعد از فراخوان مسابقه كتابخواني براي دانشجويان، كارمندان و اعضا هيأت علمي 56 نفر در اين فراخوان ثبت نام  كردند و از اين تعداد 39  پاسخ نامه به تربيت بدني عودت داده شد، بر اساس اعلام قبلي؛ افراد زير به قيد قرعه براي دريافت كارت هديه مشخص شدند:

دانشجويان: اكرم پورمصداقي، فاطمه رضايي، سجاد عديلي پور

كارمندان: زهرا قاراخاني، مژگان فضل اللهي

 
 
 
 
 
 
دريافت جوايز بيستمين جشنواره ورزش هاي همگاني و مسابقات خوابگاهي
 
 
 دانشجوياني كه در مسابقات همگاني و خوابگاهي در فصل بهار 96 موفق به كسب مقام شده اند براي دريافت جوايز خود در وقت اداري به تربيت بدني دانشگاه مراجعه نمايند.
 
 
 مقام هاي برتر مسابقات تنيس روي ميز، بدمينتون، فوتبال دستي خواهران دانشجو
 
 

بيستمين جشنواره مسابقات درون دانشگاهي در حال برگزاري است از جمله رشته هايي كه در بخش خواهران دانشجو برگزار و نتايج آن مشخص شده است عبارتند از:

تنيس روي ميزمقام اول: پگاه غافل   مقام دوم: بهار سالاروند      مقام سوم:پريناز قنبرزاده

 بدمينتون -       مقام اول:هاجر شاه سواري     مقام دوم: صبا كيوان     مقام سوم:زهرا شاه كرمي

فوتبال دستي-    تيم اول: زينب سعادت، حورا مصري نژاد          تيم دوم: شقايق شهبازي، ساره موذني     تيم سوم: سارا داوري، نيلوفر چاجي

تاریخ به روز رسانی:
1396/09/21
تعداد بازدید:
295
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
معاونت دانشجويي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي ، نبش خيابان جلفا ، دانشگاه هنر اصفهان، معاونت دانشجويي دانشگاه هنر اصفهان
031-36251167
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal