معاونت دانشجویی و فرهنگی
بازپرداخت وام هاي دانشجويي

ب- بازپرداخت تسهیلات:

بلافاصله پس از اتمام آخرین نیمسال مجاز تحصیلی دانشجو می بایست برای تعیین تکلیف بدهی به اداره رفاه دانشجویان مراجعه نماید. پس از پرداخت 10% از کل بدهی، دفترچه اقساط برای دانش آموخته صادر شده و 9 ماه پس از تاریخ پایان تحصیل پرداخت اقساط وی شروع خواهد شد (در مورد آقایان مشمول، 2 سال به این مدت تنفس افزوده خواهد شد). دقت داشته باشید که تاریخ پایان تحصیل الزاماً تاریخ تسویه حساب دانشجو با اداره رفاه دانشجویان نیست، بلکه می تواند تاریخی قبل از آن بنا به ضرورت قوانین صندوق رفاه دانشجویان باشد (برای کارشناسی و دکتری حداکثر در ترم نهم و برای کارشناسی ارشد حداکثر در ترم پنجم می توان پایان تحصیل را ثبت نمود).

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، در صورت بدهی دوره کارشناسی به صندوق رفاه دانشجویان، در پایان نیمسال چهارم تحصیلی خود برای پرداخت اقساط مقطع کارشناسی به پورتال دانشجویی خود مراجعه نمایند و دانشجویان مقطع دکتری، در صورت بدهی مقاطع قبل، در پایان نیمسال هشتم برای پرداخت اقساط مقاطع تحصیلی قبلی خود به پورتال دانشجویی خود مراجعه نمایند.

 

 

به هنگام انجام تسویه حساب با اداره رفاه دانشجویان، دانشجو می بایست 10% از کل بدهی خود را به صندوق رفاه دانشجویان پرداخت نماید. (پرداخت از طریق: bp.swf.ir   _  زبانه پرداخت بدهی توسط درگاه بانک  _   پرداخت قبل از صدور دفترچه _   بدهی 10%)

 

پس از پرداخت 10% بدهی، دفترچه اقساط برای دانش آموخته صادر می گردد. برای پرداخت اقساط به پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان bp.swf.ir (زبانه: پرداخت بدهی توسط درگاه بانک _  پرداخت دفترچه) مراجعه شود.

 

در صورت درخواست تسویه حساب کامل با صندوق رفاه دانشجویان، دانشجو می بایست کل بدهی خود را در پورتال پرداخت نموده و سپس با مراجعه مجدد به پورتال درخواست تسویه حساب خود را ثبت نماید.

 

 کاربری و رمز پیش فرض برای ورود به پورتال دانشجویی کد ملی فرد (بدون خط تیره) می باشد. در صورت تغییر رمز و فراموشی آن، رمز شما به همان کد ملی بدون خط تیره تغییر می یابد. 

 

تذکر: توجه داشته باشید که در صورت اهمال در پرداخت اقساط، سیستم به طور خودکار برای هر قسط 12% جریمه دیرکرد برای فرد درنظر گرفته و آنرا جزء بدهی فرد منظور می کند.

 

تاریخ به روز رسانی:
1399/08/06
تعداد بازدید:
2734
  • هيچ چيز در زير خورشيد زيباتر از بودن در زير خورشيد نيست. (باخ‌من) /
  • هر قدر به طبيعت نزديك شوي، زندگاني شايسته تري را پيدا مي‌كني. (نيما يوشيج) /
  • جهان هر كس به اندازه ي وسعت فكر اوست. (محمد حجازي) /
  • دوست داشتن انسان‌ها به معناي دوست داشتن خود به اندازه ي ديگري است. (اسكات پك) /
  • اگر طالب زندگي سالم و بالندگي مي باشيم بايد به حقيقت عشق بورزيم. (اسكات پك) /
معاون پژوهشی
دكتراميرعباس محمدي راد
دكتراي مطالعات تطبيقي هنراسلامي
دكتراي مطالعات تطبيقي هنراسلامي
معاونت دانشجويي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي ، نبش خيابان جلفا ، دانشگاه هنر اصفهان، معاونت دانشجويي دانشگاه هنر اصفهان
031-36251167
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal