معاونت دانشجویی و فرهنگی
معاون پژوهشی
دكتراميرعباس محمدي راد
دكتراي مطالعات تطبيقي هنراسلامي
دكتراي مطالعات تطبيقي هنراسلامي
وام تحصيلي

 

*  وام تحصیلی

ثبت درخواست وام در سامانه الزامی می باشد.

 

* وام تحصیلی ویژه دکتری

- به دانشجویان مقطع دکتری غیربورسیه و غیرشاغل تعلق می گیرد. این وام هر سه ماه یکبار پرداخت می گردد. ضمن ثبت درخواست در سامانه، نسبت به تکمیل فرمهای 1 و 2 اقدام نموده و آن ها را به اداره رفاه دانشجویان تحویل دهید (فرم1 را فقط برای اولین بار، و فرم 2 را هر شش ماه یکبار مهر ماه و فروردین ماه).

 
 

- بهره مندی از وام های تحصیلی عادی دانشجویان و تحصیلی ویژه دکتری به طور همزمان ممکن نیست.

 

   *مراحل دریافت وام:

1.      انجام تعهدات لازم برای دریافت وام از صندوق رفاه دانشجویان (سند تعهد محضری و گواهی کسر اقساط از حقوق ضامن)

2.      مراجعه به پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان با مرورگر اکسپلورر  (bp.swf.ir) و ثبت درخواست وام

 

 - دانشجویانی که برای اولین بار متقاضی وام می باشند لازم است پس از ثبت نام اولیه در پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان، شماره حساب تجارت، سند تعهد محضری و گواهی کسر اقساط از حقوق ضامن به اداره رفاه دانشجویان دانشگاه، منتظر تأیید دانشگاه باشند. پس از تأیید دانشجو بودن فرد توسط اداره رفاه دانشگاه و نیز ثبت شماره حساب دانشجو در پورتال، دانشجو می تواند با مراجعه مجدد به پورتال درخواست وام خود را ثبت کند. توجه داشته باشید که پس از ثبت یک نوع وام، برای درخواست وام دیگر می بایست دوباره از گزینه درخواست مجدد استفاده نمایید.

 

تذکر مهم: اسناد تعهد محضری مربوط به مقاطع تحصیلی قبلی دانشجو قابل پذیرش نیست زیرا متن سند تعهد تغییر کرده است. 

پس از ثبت درخواست وام در پورتال دانشجویی، پورتال را تا زمان دریافت وام کنترل نمایید تا از روند پرداخت و از وجود اشکال احتمالی و عدم بهره مندی مطلع شوید.

به دلیل واریز مستقیم وام از صندوق رفاه دانشجویان به شماره حساب شخص دانشجو، اداره رفاه دانشجویان از زمان واریز وام به حساب دانشجویان اطلاعی ندارد.

 

 بازپرداخت تسهیلات:

تذکر: کلیه وام های دریافتی از صندوق رفاه دانشجویان مشمول 4% کارمزد خواهد بود. 

بلافاصله پس از اتمام آخرین نیمسال مجاز تحصیلی دانشجو می بایست برای تعیین تکلیف بدهی به اداره رفاه دانشجویان مراجعه نماید. پس از پرداخت 10% از بدهی، دفترچه اقساط برای دانش آموخته صادر شده و 9 ماه پس از تاریخ پایان تحصیل پرداخت اقساط وی شروع خواهد شد (در مورد آقایان مشمول، 2 سال به این مدت تنفس افزوده خواهد شد). دقت داشته باشید که تاریخ پایان تحصیل الزاماً تاریخ تسویه حساب دانشجو با اداره رفاه دانشجویان نیست، بلکه می تواند تاریخی قبل از آن بنا به ضرورت قوانین صندوق رفاه دانشجویان می باشد (برای کارشناسی و دکتری حداکثر در ترم نهم و برای کارشناسی ارشد حداکثر در ترم پنجم می توان پایان تحصیل را ثبت نمود).

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، در صورت بدهی دوره کارشناسی به صندوق رفاه دانشجویان، در پایان نیمسال چهارم تحصیلی خود برای پرداخت اقساط مقطع کارشناسی به پورتال دانشجویی خود مراجعه نمایند و دانشجویان مقطع دکتری، در صورت بدهی مقاطع قبل، در پایان نیمسال هشتم برای پرداخت اقساط مقاطع تحصیلی قبلی خود به پورتال دانشجویی خود مراجعه نمایند.

 

 

به هنگام انجام تسویه حساب با اداره رفاه دانشجویان، دانشجو می بایست 10% از کل بدهی خود را به صندوق رفاه دانشجویان پرداخت نماید. (پرداخت از طریق: bp.swf.ir   _  زبانه پرداخت بدهی توسط درگاه بانک  _   پرداخت قبل از صدور دفترچه _   بدهی 10%)

 

پس از پرداخت 10% بدهی، دفترچه اقساط برای دانش آموخته صادر می گردد. برای پرداخت اقساط به پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان bp.swf.ir (زبانه: پرداخت بدهی توسط درگاه بانک _  پرداخت دفترچه) مراجعه شود.

 

در صورت درخواست تسویه حساب کامل با صندوق رفاه دانشجویان، دانشجو می بایست کل بدهی خود را در پورتال پرداخت نموده و سپس با مراجعه مجدد به پورتال درخواست تسویه حساب خود را ثبت نماید.

 

 کاربری و رمز پیش فرض برای ورود به پورتال دانشجویی کد ملی فرد (بدون خط تیره) می باشد. در صورت تغییر رمز و فراموشی آن، رمز شما به همان کد ملی بدون خط تیره تغییر می یابد.

 

تذکر: توجه داشته باشید که در صورت اهمال در پرداخت اقساط، سیستم به طور خودکار برای هر قسط 12% جریمه دیرکرد برای فرد درنظر گرفته و آنرا جزء بدهی فرد منظور می کند.

 

 

 
 
تاریخ به روز رسانی:
1399/08/06
تعداد بازدید:
5610
معاونت دانشجويي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي ، نبش خيابان جلفا ، دانشگاه هنر اصفهان، معاونت دانشجويي دانشگاه هنر اصفهان
031-36251167
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal